הפלגות קרוז באינדונזיה

תיירות » הפלגות קרוז באינדונזיה

מי אמר שהפלגות קרוז נפוצות רק בים התיכון? מבנה אריכיפלג הגדול ביותר בעולם של האיים באינדונזיה, מביא תושבים להתפרנס בצורה מעניינת: הפלגות קרוז בין איי אינדונזיה. אחת מסירות השיט הללו, היא סירת השיט פינדיטו.

מהם היעדים של סירת השיט?

באמצעות סירת השיט פינדיטו, תוכלו להפליג אל היעדים הבאים:

  • רג'ה אמפט
  • מזרח פלורס- אלאור
  • קומודו

שיט קרוז הכולל חווית צלילה.

ההפלגה אינה כוללת רק שיט. הספינה, הינה אחת מספינות הצלילה הטובות ביותר באינדונזיה. הצוללנים, ייגלו עולם שלם ומלא מתחת למים. על מנת שחוויית הצלילה תהיה מושלמת, מלווים מדריכי צלילה מיומנים מטעם צוות האנייה, את הנופשים שרוצים לצלול. האנייה, שטה בין אתרי צלילה מיוחדים במיוחד. בכל יום, יש 3 פעמים יציאה לצלילה.

צלילה במימי פלורס.

אחד מהחופים היפים ביותר לצלילה, הוא של האי פלורס. מתחת למים, תמצאו עולם עשיר בדגי שמש, כרישים ולוויתנים, ו1,000 דגים של שוניות אלמוגים. מתחת למים, תוכלו למצוא 500 מינים של שוניות אלמוגים. מומלץ בבית לפתוח ספר, וללמוד על מיני האלמוגים השונים, והדגים סביבם.

האי פלורס- אי עם הר געש. אוכלוסיית האי, מונה מעל 1,831,000 תושבים. אי זה, נוצר מפעילות געשית.

צלילה בחופי קומודו.

אם אתם רוצים לראות ריכוז מגוון של ליוויתנים, מומלץ לכם לצלול בחופי האי קומודו. תוכלו לשחות עם 17 מיני לווייתנים. אוהבים צבי ים? בחופי האי, יש 2 מינים מיוחדים של צבי ים.

האי קומודו- האי נמצא בדרום אינדונזיה. כאשר יוצאים לסיורי חוף באי, ניתן לראות "דרקוני קומודו"- לטאות גדולות השוכנות באי זה. ליד אי זה, יש 5 איים צמודים: נוסא קודה, גילי מותאנג, פאדאר, רינצ'ה. באי גרים 2,000 תושבים מבני שבט הבוגי. ניתן לשלב סיור בפארק הלאומי קומודו, אך מחיר הכניסה לפארק, אינו כלול במחיר השיט.

איי ראג'ה אמפט

 איים קטנים פסטורליים ומיוערים. במים שבין האיים, יש את שוניות האלמוגים היפות ביותר בעולם. סיורי חוף באיים אלו, ישולבו במהלך השייט.

חוויית שייט עם פינדיטו.

השייט עם אניית פינדיטו, הינה חוויה בפני עצמה. צוות האנייה מונה 16 איש. צוות האנייה, מדבר בשפות שונות. הצוות המסור, ידאג לסדר ולארגן את חדר השינה. השייט כולל פנסיון מלא. חוץ מ3 הארוחות המוגשות, ניתן לגשת בכל עת לבר משקאות טעים ואיכותי. אפשר בכל העת לקבל שתייה קרה או חמה, ומיצים טבעיים. אחר הצהריים, מקבלים עוגה טעימה.

איזה חדר כדאי לבחור באנייה?

אפשר לבחור חדר פרטי, או חדר זוגי. לכל חדר, יש שירותים, ומקלחת. בכל חדר, יש מגבת.

חדר האוכל של הספינה.

בספינה יש חדר אוכל סגור, עם חלונות בהם ניתן להשקיף על הים הכחול. תוכלו להביא אתכם אוכל, אך, מומלץ לכם להזמין אוכל אסיאתי מהמסעדה של האנייה.

אולי יעניין אתכם גם

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

בשיתוף איזי נשיונילטי