תושב אינדונזיה הרג את חברו לאחר שזה ניסה לאנוס את רעייתו

חדשות » תושב אינדונזיה הרג את חברו לאחר שזה ניסה לאנוס את רעייתו

המקרה המצער עליו נודע בדצמבר 2019 ובו תושב אינדונזיה שב לביתו וגילה את חברו מנסה לאנוס את רעייתו. בתגובה דקר את חברו למוות באמצעות מצ'טה. רעייתו של הדוקר טוענת שבעלה "עשה את מה שהיה צריך כדי להגן עליי".

באותו יום בו בעלה של ג'וליאנה בודיאנט מפרובולינגו, נאנאנג, יצא לעבוד בשוק המקומי, הגיע חברו הטוב, סלאמת ווידודו, אל ביתם וזאת במטרה לאנוס את רעייתו ולא בפעם הראשונה. שיבתו של הבעל מוקדם מהצפוי לבית הביאה אותו לדקור את חברו למוות בעזרת מצ'טה.

 

הבעל, נאנאנג, הסגיר עצמו למשטרה והוא נמצא במעצר לקראת האשמתו בבית המשפט בגין רצח. בהתאם לחוק במדינה צפוי לו מאסר עולם או עונש מוות. החקירה העלתה כי סלאמת הספיק לאנוס את רעייתו כפעמיים בחודש שלפני הרצח בזמן שנאנאנג נעדר מביתו, אך הוא לא היה מודע כלל למקרי אונס אלו.

במדינה המוסלמית המאוכלסת ביותר בעולם קיימת בעיה רצינית של אלימות כנגד נשים, כשחלק נרחב של התלונות נסגרות מבלי שהתוקפים עומדים לדין. בשל כך נשים אינדונזיות רבות אינן סומכות על מערכות החוק במדינה ובמקרים לא מעטים מקרי אלימות נסגרים ללא כל התערבות של מערכות החוק השונות. רעייתו של נאנאנג טענה ש"בעלי עשה מה שהיה נחוץ כדי להגן עליי ממעשיו הנתעבים. אני אוהבת אותו אפילו יותר עכשיו, הוא היה מוכן להקריב את עצמו למעני".

הבעל עצמו אינו מתחרט על הריגת חברו. במסיבת העיתונאים טען ש"למרות שהוא היה חברי הטוב ביותר וסמכתי עליו, הוא אנס את אשתי ולא פעם אחת אלא שלוש פעמים. הייתי חייב להורגו". בנוסף הסביר שנוהג להסתובב עם המצ'טה וזאת לצרכי הגנה עצמית. כמו כן, ביטל הבעל אודות השמועות שרעייתו ואותו חבר ניהלו בעצם רומן והוא בהחלט מאמין לרעייתו.

אולי יעניין אתכם גם

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

בשיתוף איזי נשיונילטי